Витяжка Minola HPL 612 BR коричневий
Фото 8 |
Minola HPL 612 BR коричневий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 612 BR коричневий
Кухонна витяжка Minola HPL 612 BR | 2 359 грн. |
Витяжка Minola HPL 612 BR | 2 110 грн. |
Кухонная вытяжка Minola HPL 612 BR | 2 389 грн. |
Модификації Minola HPL 612 BR
Ціни на Minola HPL 612 BR |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 612 WH білий | від 2 029 грн. | 24 пропозиції | ||
Minola HPL 612 BR коричневий | від 2 110 грн. | 3 пропозиції | ||
Minola HPL 612 I нержавіюча сталь | від 2 106 грн. | 24 пропозиції | ||
Minola HPL 612 IV слонова кістка | від 2 029 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HPL 612 BL чорний | від 2 073 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →