Витяжка Minola HPL 614 WH білий
Фото 10 |
Minola HPL 614 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 614 WH білий
Усі ціни 26 →Minola HPL 614 WH | 2 399 грн. |
Кухонна витяжка Minola HPL 614 WH | 2 399 грн. |
Витяжка пласка Minola Hpl 614 WH | 2 399 грн. |
Вытяжка Minola Hpl 614 Wh | 2 400 грн. |
Вытяжка плоская Minola hpl 614 wh | 2 185 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Minola HPL 614 WH
Ціни на Minola HPL 614 WH |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 614 WH білий | від 2 075 грн. | 27 пропозицій | ||
Minola HPL 614 I нержавіюча сталь | від 2 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Minola HPL 614 BL чорний | від 2 221 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →