Охоронний датчик Pyronix MC1/SHOCK-WE
Відео 1Фото 6 |
Pyronix MC1/SHOCK-WE |
|
Буває в білому і коричневому кольорі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyronix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyronix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyronix MC1/SHOCK-WE
Датчик відкриття і вібрації MC1 / SHOCK-WE комбінований | 1 984 грн. |
Pyronix MC1/SHOCK-WE 1553 | 2 099 грн. |
Pyronix MC1/SHOCK-WE — Бездротовий магнітоконтактний сповіщувач | 1 806 грн. |
Датчик відкриття та вібрації MC1/SHOCK-WE комбі 104734 | 2 233 грн. |
Бездротовий магнітоконтактний сповіщувач MC1/SHOCK-WE | 1 984 грн. |
Відеоогляди