Душова система Zerix LR72404 LL1472
Фото 4 |
Zerix LR72404 LL1472 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR72404 LL1472
Усі ціни 12 →Душова система ZERIX LR72404 із верхнім душем та виливом із нержавіючої ст | 4 177 грн. |
Душова система з нержавіючої сталі зі змішувачем ZERIX LR72404 | 4 177 грн. |
Душова Колона Із Змішувачем Zerix Lr72404 (Нерж. Сталь) (Ll1472) | 4 177 грн. |
Душова колона зі змішувачем ZERIX LR72404 (нерж. сталь) (LL1472) | 4 177 грн. |
Душова колона із змішувачем ZERIX LR72404 (нерж. сталь) (LL1472) | 4 177 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →