Душова кабіна Q-tap Presto CRM1099SP5 + Tern 89x89 кутова
Фото 13 |
Q-tap Presto CRM1099SP5 + Tern |
|
У комплекті із піддоном Tern 309912C. {1930616 Є специфікація моделі без піддону в комплекті}
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Presto CRM1099SP5 + Tern 89x89 кутова
Усі ціни 18 →Набір Qtap душова кабіна Presto CRM1099SP5 Pear 1970x900x900 мм + піддон T | 17 689 грн. |
Душова кабіна Qtap Presto 90x90 см CRM1099SP5 Pear на дрібному піддоні Ter | 15 566 грн. |
Q-Tap Q-Tap Presto CRM1099SP5 + Tern 309912C (CRM1099SP5 +309912C) CRM1099 | 17 689 грн. |
Душова кабіна Qtap Presto 90x90 см CRM1099SP5 Pear на дрібному піддоні Ter | 17 689 грн. |
Набір Qtap Душова кабіна Presto CRM1099SP5 Pear 1970x900x900 + піддон Tern | 17 689 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →