Душова кабіна Ravak X-Point XP1CP4-90 90x90 кутова (XP1CP4-90)
Фото 3 |
Ravak X-Point XP1CP4-90 |
|
Піддон може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak X-Point XP1CP4-90 90x90 кутова
Усі ціни 7 →Душова кабіна Ravak X-Point XP1CP4-90 Bright Alu / Transparent X3B270C00Z1 | 16 478 грн. |
Душова кабіна Ravak X-Point XP1CP4-90 Bright Alu/Transparent X3B270C00Z1B | 22 747 грн. |
Ravak Ravak XP1CP4-90 R 550 Полир. алюм. Transparent (X3B270C00Z1B) X3B270 | 20 597 грн. |
Душова кабіна Ravak X-Point XP1CP4-90 Bright AluTransparent (X3B270C00Z1B) | 20 597 грн. |
Душова кабіна RAVAK X-POINT XP1CP4-90 R550 Transp bright alu X3B270C00Z1B | 16 478 грн. |
Душевая кабина Ravak X-Point XP1CP4-90 Transparent, полированный алюминий | 22 747 грн. |
Душова кабіна RAVAK X-POINT XP1CP4-90 R550 Transp Polished Aluminium X3B27 | 18 198 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →