Ящик для інструменту Qbrick System One 350 Basic (SKRQ350BCZAPG001)
Відео 5Фото 11 |
Qbrick System One 350 Basic |
|
На кришці є лінійка і жолоб для відпилювання. Ящик пило - і вологозахищений. Об'єм ящика 15.4 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System One 350 Basic
Усі ціни 8 →Qbrick Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 BASIC 2.0, 590123824589 | 2 119 грн. |
Ящик для инструмента Qbrick System ONE 350 BASIC 2.0 (Польша) 590123824589 | 1 909 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 BASIC 2.0 5901238245896 | 1 899 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 BASIC 2.0 (5901238245896) | 2 348 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 350 BASIC 2.0 (5901238245896) | 2 140 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →