Ящик для інструменту Qbrick System One Longer Basic
Відео 6Фото 10 |
Qbrick System One Longer Basic |
|
На кришці є лінійка і жолоб для відпилювання. Ящик пило - і вологозахищений. Об'єм ящика 50 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System One Longer Basic
Усі ціни 6 →Qbrick Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Basic, 5901238246251 | 3 418 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Basic (5901238246251) | 3 787 грн. |
Ящик для инструментов Qbrick One Longer Basic (Польша) 5901238246251 | 3 079 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE LONGER BASIC (5901238246251) | 3 440 грн. |
Ящик для інструментів на колесах QBRICK SYSTEM LONGER BASIC Розмір: 793 x | 3 103 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Basic (5901238246251) | 3 440 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →