Ящик для інструменту Qbrick System One Longer Technik
Відео 5Фото 13 |
Qbrick System One Longer Technik |
|
На кришці є лінійка і жолоб для відпилювання. Ящик пило - і вологозахищений. Об'єм ящика 50 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System One Longer Technik
Qbrick Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Technik, 59012382462 | 3 773 грн. |
Ящик для инструментов Qbrick System ONE LONGER TECHNIK (Польша) 5901238246 | 3 399 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Technik (5901238246268) | 4 181 грн. |
Ящик для інструментів на колесах Qbrick System ONE LONGER TECHNIK | 3 790 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →