ДБЖ QUBE DG 1550 1550 ВА (QBDG1550)
Фото 4 |
QUBE DG 1550 1550 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QUBE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QUBE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QUBE DG 1550 1550 ВА
Усі ціни 10 →ДБЖ (UPS) лінійно-інтерактивний Qube DG 1550, 1550VA/900W, LCD, 4 x Schuko | 5 799 грн. |
Qube Dg 1550 (QBDG1550) | 5 687 грн. |
ДБЖ (UPS) лінійно - інтерактивний Qube DG 1550, 1550VA/900W, LCD, 4 x Schu | 5 799 грн. |
QUBE QUBE DG 1550 (QBDG1550) QBDG1550 | 5 799 грн. |
QUBE Qube DG 1550 (QBDG1550) qbdg1550 | 5 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації QUBE DG 1550
Ціни на QUBE DG 1550 |
---|---|---|---|---|
QUBE DG 1050 1050 ВА | від 4 599 грн. | 1 пропозиція | ||
QUBE DG 1250 1250 ВА | від 4 719 грн. | 10 пропозицій | ||
QUBE DG 1550 1550 ВА | від 5 687 грн. | 10 пропозицій | ||
QUBE DG 2050 2050 ВА | від 6 369 грн. | 10 пропозицій | ||
QUBE DG 2450 2450 ВА | від 9 969 грн. | 9 пропозицій |