ДБЖ Logicpower LP-1700VA 1700 ВА (0008295)
Фото 5 |
Logicpower LP-1700VA 1700 ВА 1400 ВА1700 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-1700VA 1700 ВА
Усі ціни 26 →Источник бесперебойного питания LogicPower LP-1700VA | 6 033 грн. |
ИБП LogicPower LP 1700VA | 5 746 грн. |
LogicPower LogicPower UPS LP 1700VA (1020Вт) (8295) | 5 746 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ LP 1700VA (1020Вт) (LP8295) | 6 033 грн. |
LogicPower LP 1700VA(8295) | 5 746 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Logicpower LP-1700VA
Ціни на Logicpower LP-1700VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-1400VA 1400 ВА | від 4 426 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LP-1700VA 1700 ВА | від 5 555 грн. | 26 пропозицій |