ДБЖ RITAR RTP1500 Proxima-D 1500 ВА
RITAR RTP1500 Proxima-D 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP1500 Proxima-D 1500 ВА
Усі ціни 27 →ИБП RITAR RTP1500 Proxima-D (5853) | 6 270 грн. |
ИБП RITAR RTP1500 Proxima-D | 6 350 грн. |
Ritar Ritar RTP1500 (900W) Proxima-D (RTP1500D) | 5 943 грн. |
Ritar RTP1500 (900W) Proxima-D (RTP1500D) | 5 644 грн. |
Ritar RTP1500 (900W) Proxima-D (RTP1500D) | 5 591 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTP1500 Proxima-D
Ціни на RITAR RTP1500 Proxima-D |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP1000 Proxima-D 1000 ВА | від 3 949 грн. | 7 пропозицій | ||
RITAR RTP1200 Proxima-D 1200 ВА | від 3 470 грн. | 41 пропозиція | ||
RITAR RTP1500 Proxima-D 1500 ВА | від 4 725 грн. | 29 пропозицій |