Литий диск Racing Wheels H-476 5x13/4x114,3 ET38 DIA67,1
від 1 870 до 2 098 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Racing Wheels H-476 1
Характеристики
Racing Wheels H-476 5x13/4x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Racing Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Racing Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Racing Wheels H-476 5x13/4x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Racing Wheels H-476 5x13 4x114.3 ET38 DIA67.1 HS | 2 050 грн. |
Racing Wheels Racing Wheels H-476 5x13 4x114.3 ET38 DIA67.1 HS | 1 890 грн. |
Racing Wheels H-476 (R13 W5 PCD4x114,3 ET38 DIA67,1) 1928261 | 1 870 грн. |
Диск Racing Wheels H-476 HS R13 W5,0 PCD4x114,3 ET38 DIA67,1 | 2 000 грн. |
Диск Racing Wheels H-476 5x13 4x114.3 ET38 DIA67.1 HS | 2 098 грн. |
Закрити
Схожі