Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Літня шина Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y

Фото - Шини Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y
Виберіть розмір шин
Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y
265/45 R21
108
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
265 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
21 "
Індекс навантаження
108
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
73 дБ
Офіційний сайт
radar-reifen.de
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y

Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y

Бренд - Radar;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Посилення - XL;Профіль - 45;Ширина - 265;Діаметр - 21;Індекс навантаження - 108;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
10 210 грн.

Radar Dimax R8 Plus (265/45R21 108Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
9 425 грн.

Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y XL RASYCN0007

Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 214 грн.

Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 618 грн.

Динаміка цін на Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y

Модификації Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y

Ціни на Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y
Radar Dimax R8 Plus 265/45 R21 108Y від 8 214 грн.4 пропозиції
Відеоогляди