Душовий піддон Radaway Doros A Compact SDRA8080 (SDRA8080-05)
Фото 3 |
Radaway Doros A Compact SDRA8080 80x80 см90x90 см |
|
Акрил має антибактеріальні властивості і легко чиститься
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros A Compact SDRA8080
Душовий піддон Doros A Compact 800x800x115 білий SDRA8080-05 (TM Radaway) | 7 585 грн. |
Душовий піддон Doros A Compact 80x80 Stone чорний SDRA8080-05-54S (TM Rada | 9 056 грн. |
Душовий піддон Doros A Compact Stone 800x800x115 білий SDRA8080-05-04S (TM | 8 669 грн. |
Душовий піддон Doros A Compact Stone 800x800x115 антрацит SDRA8080-05-64S | 9 056 грн. |
Модификації Radaway Doros A Compact SDRA8080
Ціни на Radaway Doros A Compact SDRA8080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros A Compact SDRA8080 | від 7 585 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Doros A Compact SDRA9090 | від 7 353 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →