Душова кабіна Radaway Eos KDJ 80x100 права
Відео 1Фото 11 |
Radaway Eos KDJ 80Rx100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Eos KDJ 80x100 права
Душова кабіна RADAWAY Eos KDJ 80х100 (Колір скла - прозоре) правобічна 375 | 25 000 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Eos KDJ 80x100см 37543-01-01NR | 24 969 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Eos KDJ 80х100 (Колір скла - інтімато) правобічна 37 | 28 000 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Eos KDJ 80x100см 37543-01-12NR | 27 965 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDJ 80Rx100:
- Двері відкриваються усередину і назовні
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37543-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 37543-01-12NR — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos KDJ
Ціни на Radaway Eos KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDJ 80x80 ліва | від 23 571 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 80x80 права | від 23 571 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 80x100 ліва | від 24 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 80x100 права | від 24 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 90x90 ліва | від 24 969 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Eos KDJ 90x90 права | від 25 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 100x100 ліва | від 26 367 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 100x100 права | від 26 367 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →