Душова кабіна Radaway Eos KDD-B 90x90 кутова
Фото 10 |
Radaway Eos KDD-B 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Eos KDD-B 90x90 кутова
Усі ціни 6 →Душова кабіна Radaway Eos KDD B 90x90 (Колір скла - інтімато) 37303-01-12N | 37 800 грн. |
Душова кабіна Eos KDD B 900x900x1970 хром/прозоре (37303-01-01N) | 37 968 грн. |
Душова кабіна Radaway Eos KDD B 90x90 (Колір скла - прозачное) 37303-01-01 | 38 400 грн. |
Душовий куточок RADAWAY EOS KDD-B 90 37303-01-12N 90x90 хром інтімато | 37 800 грн. |
Душовий куточок RADAWAY EOS KDD-B 90 37303-01-01N 90x90 хром | 38 400 грн. |
Душевая кабина RADAWAY EOS KDD-B 90x90см 37303-01-12N | 37 375 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDD-B 90x90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37303-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 37303-01-12N — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos KDD-B
Ціни на Radaway Eos KDD-B |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDD-B 80x80 кутова | від 36 782 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Eos KDD-B 90x80 ліва / права | від 37 375 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDD-B 90x90 кутова | від 37 375 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Eos KDD-B 100x90 ліва / права | від 37 968 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Eos KDD-B 100x100 кутова | від 38 759 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →