Душова кабіна Radaway Eos PDD 100x100
Фото 12 |
Radaway Eos PDD 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Eos PDD 100x100
Усі ціни 10 →Radaway Eos PDD прозора 100x100x197 (37623-01-01N) 37623-01-01N | 34 606 грн. |
Душова кабіна Radaway Eos PDD 100x100 см (37623-01-01N) 37623-01-01N | 34 956 грн. |
Душова кабіна Radaway Eos PDD 1000x1000x1970 хром/прозоре (37623-01-01N) 3 | 25 955 грн. |
Душова кабіна Eos PDD 1000x1000x1970 хром/прозоре (37623-01-01N) | 34 956 грн. |
Radaway Eos PDD прозрачная 100x100x197 (37623-01-01N) 1633-20 | 34 606 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos PDD 100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37623-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 37623-01-12N — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos PDD
Ціни на Radaway Eos PDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos PDD 80x80 | від 30 362 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos PDD 90x90 | від 32 360 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos PDD 100x100 | від 25 390 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →