Душовий піддон Radaway Doros F SDRF1070 (SDRF1070-01)
Radaway Doros F SDRF1070 90x70 см100x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros F SDRF1070
Душовий піддон Doros F 1000x700x55 білий SDRF1070-01 (TM Radaway) | 7 585 грн. |
Душовий піддон Doros F 1000x700x55 антрацит SDRF1070-01-64S (TM Radaway) | 8 824 грн. |
Душовий піддон Doros F 100x70 Stone чорний SDRF1070-01-54S (TM Radaway) | 8 824 грн. |
Модификації Radaway Doros F SDRF1070
Ціни на Radaway Doros F SDRF1070 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros F SDRF9070 | від 5 636 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros F SDRF1070 | від 7 585 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →