Душова кабіна Radaway Idea KDJ
Фото 403 | Товар застарів 9 885 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1600x700x2000; Форма профілю: прямокутна; Регулювання профілю; Встановлення: права; Спосіб відкриття: розсувні двері; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре; Товщина скла (мм): 6; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; Країна походження бренду: Польща |
Radaway Idea KDJ 160x70R 100x70 ліва 100x70 права 100x80 ліва 100x80 права 100x90 ліва 100x90 права 100x100 права 100x110 права 100x120 ліва 110x70 ліва 110x70 права 110x75 110x80 ліва ліва 110x80 права 110x90 ліва 110x90 права 110x100 права 110x110 права 110x120 ліва 120x70 ліва 120x70 права 120x75 120x80 права ліва 120x80 права 120x90 ліва 120x90 права 120x100 120x100 ліва права 120x110 права 130x70 ліва 130x80 ліва 130x90 ліва 130x90 130x120 права ліва 140x70 ліва 140x70 права 140x80 ліва 140x80 права 140x90 ліва 140x90 права 140x100 права 140x110 140x110 ліва права 140x120 ліва 150x70 права 150x75 150x80 права права 150x90 права 150x100 права 150x110 права |
|
Подвійні ролики заховані всередині профілів, на пристінних профілях відсутні заглушки болтів (в місце них маскувальна стрічка). Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу, з порогом або без порога змінюючи нижній фіксатор. Є можливість демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Нижні повзуни для тихого ходу двері.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Idea KDJ
Ціни на Radaway Idea KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Idea KDJ 100x70 ліва | від 35 564 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x70 права | від 35 564 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x80 ліва | від 36 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x80 права | від 36 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x90 ліва | від 36 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x90 права | від 36 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x100 права | від 37 487 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x110 права | від 39 169 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 100x120 ліва | від 39 609 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x70 ліва | від 36 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x70 права | від 36 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x80 ліва | від 35 217 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x80 права | від 37 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x90 ліва | від 37 287 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x90 права | від 37 287 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x100 права | від 38 408 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x110 права | від 40 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 110x120 ліва | від 40 531 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x70 ліва | від 37 647 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x70 права | від 37 647 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x80 ліва | від 38 368 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x80 права | від 38 368 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x90 ліва | від 38 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x90 права | від 38 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x100 права | від 39 569 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 120x110 права | від 41 252 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 130x70 ліва | від 38 768 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 130x80 ліва | від 39 489 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 130x90 ліва | від 39 569 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 130x120 ліва | від 42 813 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x70 ліва | від 39 489 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x70 права | від 39 489 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x80 ліва | від 40 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x80 права | від 40 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x90 ліва | від 40 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x90 права | від 40 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x100 права | від 41 412 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x110 права | від 43 094 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 140x120 ліва | від 43 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 150x70 права | від 40 571 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 150x80 права | від 41 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 150x90 права | від 41 372 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 150x100 права | від 42 493 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDJ 150x110 права | від 44 175 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →