Ванна Radaway Nikia 175x78 см підсилення
Фото 4 |
Radaway Nikia 175×78 WA1-41-175×078U-B |
|
Ніжки для ванни можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Nikia 175x78 см підсилення
Ванна акрилова Radaway Nikia 175x78 WA1-41-175x078U-B | 92 015 грн. |
Ванна акрилова окрема RADAWAY NIKIA 175x78 (WA1-41-175x078U-B) | 91 375 грн. |
Ванна акриловая Radaway Nikia 175х78х60/71 WA1-41-175×078U-B WA1-41-175x07 | 92 687 грн. |
Ванна акриловая RADAWAY NIKIA 175x78x60 (WA1-41-175x078U-B) | 92 988 грн. |
Ванна акрилова NIKIA 175x78x60 з ніжками та сифоном WA1-41-175x078U-B (TM | 83 205 грн. |
Рекомендуємо