Душовий піддон Radaway Patmos A 4S88155 (4S88155-03)
Фото 3 |
Radaway Patmos A 4S88155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Patmos A 4S88155
Усі ціни 11 →Душовий піддон Radaway Patmos A 80x80 см (4S88155-03) 4S88155-03 | 10 046 грн. |
Душовий піддон Radaway Patmos A 800x800x160, білий 4S88155-03 | 7 534 грн. |
Душовий піддон Patmos A 800x800x160 білий | 10 160 грн. |
Radaway PATMOS A 800 (4S88155-03) 80х80х16 2357-20 | 10 046 грн. |
Radaway PATMOS A 800 (4S88155-03) 80х80х16 4S88155-03 | 10 046 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Radaway Patmos A 4S88155
Ціни на Radaway Patmos A 4S88155 |
---|---|---|---|---|
Radaway Patmos A 4S88155 | від 7 534 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Patmos A 4S99155 | від 7 831 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Patmos A 4S11155 | від 13 506 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →