Душовий піддон Radaway Giaros C MKGC9090 (MKGC9090-03)
Фото 3 |
Radaway Giaros C MKGC9090 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Giaros C MKGC9090
Душевой поддон RADAWAY Giaros C с искусственного мрамора, квадратный низки | 18 800 грн. |
Душовий піддон Giaros C 900x900x40 білий MKGC9090-03 (TM Radaway) | 18 189 грн. |
Душовий піддон Giaros C 1000x1000x40 білий | 22 840 грн. |
Душовий піддон Giaros C 1000x1000x40 білий M3GRC1010 (TM Radaway) | 22 098 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →