Душовий набір Ravak 902.00
Ravak 902.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 902.00
Усі ціни 7 →Душовий гарнітур Ravak 902.00 (X07P177) X07P177 | 3 956 грн. |
Душовий набір RAVAK 902.00 хром X07P177 | 2 993 грн. |
Душевой гарнитур Ravak 902.00 (X07P177) X07P177 | 3 666 грн. |
Душевой гарнитур Ravak X07P177 | 3 956 грн. |
Душовий гарнітур RAVAK 902.00 X07P177 | 3 956 грн. |
Душовий комплект Ravak Chrome (X07P177) | 3 956 грн. |
Душовий набір RAVAK із ручною лійкою, шлангом та стійкою 635мм хром X07P17 | 3 741 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Ravak 902.00:
- Швидке очищення від вапняних відкладень (Easy Clean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →