Ручна лійка Ravak 953.00
Ravak 953.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 953.00
Усі ціни 8 →Душова лійка RAVAK Flat M багаторежимна 118мм пластикова хром X07P009 | 688 грн. |
Ручний душ Ravak 953.00 (X07P009) X07P009 | 731 грн. |
Ravak Ravak Лійка пласка 3 функції (953.00) - X07P009 | 549 грн. |
Ручний душ RAVAK 953.00 с 3 типами струи, хром X07P009 | 550 грн. |
Ручной душ Ravak 953.00 (X07P009) X07P009 | 674 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Ravak 953.00:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (EasyClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →