Душовий набір Hansgrohe Croma Select S 26421400
Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select S 26421400 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Упорний підшипник запобігає перекручуванню душового шланга
Настінні хромовані кріплення зроблені з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26421400
Усі ціни 9 →Душовий гарнітур з настінним тримачем Hansgrohe Croma Select S Vario хром | 4 239 грн. |
Душовий гарнітур із настінним тримачем Hansgrohe Croma Select S Vario хром | 4 178 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Croma Select S Vario 26421400 із ручною лійкою та | 4 239 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Croma Select S с держателем и душевым шлангом 26421400 | 4 239 грн. |
Hansgrohe Душевой набор Croma Select S Vario 1.25 Hansgrohe Croma Select S | 4 239 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →