Ручна лійка Ravak 952.00
Фото 4 |
Ravak 952.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 952.00
Ручний душ Ravak 952.00 (X07P008) X07P008 | 860 грн. |
Ravak Ravak Лійка кругла, 5 функцій (952.00) - X07P008 | 653 грн. |
Ручний душ RAVAK 952.00 с 5 типами струи, хром X07P008 | 654 грн. |
Ручна лійка для душу RAVAK 952.00 X07P008 | 817 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Ravak 952.00:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (EasyClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →