Душовий піддон Ravak Aneta A003701320
Ravak Aneta A003701320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Aneta A003701320
Усі ціни 9 →Душовий піддон Ravak Kaskada 75х90 см Aneta EX (A003701320) A003701320 | 11 051 грн. |
Ravak Ravak Aneta 75Х90 EX-R | 11 051 грн. |
Душевой поддон RAVAK Kaskada ANETA 75x90 EX-R прямоугольный, 755x905 мм бе | 8 394 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Aneta EX-R 90.5x75.5x18.5см прямокутний ак | 10 492 грн. |
Душовий піддон Ravak Aneta 75x90 EX 755 x 905(A003701320) | 10 120 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душового піддона Ravak Aneta A003701320:
- Виготовлений з матеріалу з антибактеріальними властивостями "Antibac"
- Зроблений під облицювання керамічною плиткою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →