Душовий піддон Ravak Modena 110 XAU0000042
Фото 4 |
Ravak Modena 110 XAU0000042 110x80 см120x90 см |
|
Антибактеріальне покриття. Піддон складається із 6 мм аркуша ABS/PMMA-пластику, посилений ДСП по всій поверхні дна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Modena 110 XAU0000042
Душовий піддон Ravak Modena 110x80 см (XAU0000042) XAU0000042 | 12 299 грн. |
Душевой поддон Ravak Modena 110x80 см (XAU0000042) XAU0000042 | 12 299 грн. |
Душевой поддон Ravak Modena 110 XAU0000042 | 13 287 грн. |
Модификації Ravak Modena 110 XAU0000042
Ціни на Ravak Modena 110 XAU0000042 |
---|---|---|---|---|
Ravak Modena 110 XAU0000042 | від 12 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Modena 120 XAU0000041 | від 12 699 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →