Тумба під умивальник Ravak SD Freedom 1100
Фото 8 |
Ravak SD Freedom 1100 |
|
Гарантія від виробника — 5 років
Тумба підходить для умивальників Moon, Formy, Solo, Ceramic, Ceramic Slim, Uni і Uni Slim
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Freedom 1100
Усі ціни 6 →Тумба під умивальник RAVAK SUD 260.01 110x26x53см підвісна біла X000001082 | 22 661 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD FREEDOM 1100, 110х53х26, білий - X00000108 | 19 149 грн. |
Шафка під умивальник SUD 260.01 1100 white, RAVAK (X000001082) | 22 661 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SUD 260.01 110x26x53см під чашу підвісна коричн | 22 661 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SUD 260.01 110x26x53см підвісна біла X000001082 | 22 661 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SUD 260.01 110x26x53см під чашу підвісна коричн | 22 661 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →