Тумба під умивальник Ravak SD Ring 1000
Фото 7 |
Ravak SD Ring 1000 80 см100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Ring 1000
Тумба під раковину підвісна Ravak Ring SD 1000 X000000769 | 18 791 грн. |
Ravak Ravak ***Шафка д/раковини SD RING тисячі, 100х38х42, білий - X000000 | 14 857 грн. |
Тумба под раковину RAVAK Ring SD 1000x380 мм h420, белая X000000769 | 15 033 грн. |
Модификації Ravak SD Ring 1000
Ціни на Ravak SD Ring 1000 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Ring 800 | від 13 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak SD Ring 1000 | від 14 857 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →