Тумба під умивальник Ravak SD Chrome 600
Фото 2 |
Ravak SD Chrome 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Chrome 600
Усі ціни 7 →Шафка під умивальник SD 600 Chrome капучино / білий X000000961 | 13 201 грн. |
Шафка під умивальник SD 600 Chrome білий/білий X000000530 | 10 626 грн. |
Тумба под раковину RAVAK Chrome SD подвесная, 600x490 мм h470, белый/белый | 11 270 грн. |
Тумба під умивальник Ravak Chrome 600 (X000000530) | 14 230 грн. |
Шафка під умивальник SD 600 Chrome онікс / білий X000000531 | 14 577 грн. |
Шафка під умивальник SD 600 Chrome білий / білий X000000530 | 13 846 грн. |
Шафка під умивальник SD 600 Chrome капучино/білий X000000961 | 10 131 грн. |
Модификації Ravak SD Chrome 600
Ціни на Ravak SD Chrome 600 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Chrome 600 | від 10 131 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome 700 | від 10 857 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome 800 | від 11 517 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →