Тумба під умивальник Ravak SD Classic 1300
Фото 8 |
Ravak SD Classic 1300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Classic 1300
Усі ціни 9 →SD Classic 1300 шафка під подвійний умивальник капучино / білий X000000958 | 29 111 грн. |
SD Classic 1300 шафка під подвійний умивальник білий/білий X000000422 | 29 713 грн. |
Тумба под раковину RAVAK CLASSIC SD 1300x490 мм h470, латте/белый X0000009 | 22 842 грн. |
Ravak SD Ravak Classic 1300 каппучино/белый X000000958 | 29 111 грн. |
SD Classic 1300 шафка під подвійний умивальник латте / білий X000000943 | 28 552 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →