Тумба під умивальник AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38
Фото 22 |
AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38 |
|
Глянцевий фасад покритий довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування 7 шарів. Це забезпечує насичений колір протягом усього терміну служби (від 10 років).
М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання Soft Close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібної порцеляни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38
Усі ціни 13 →Тумба підвісна Am.Pm Hit 100 см білий глянцевий M93A-FHX01002-WC01002WG38 | 23 099 грн. |
Тумба с раковиной подвесная AM.PM Hit, 100 см, M93A-FHX01002-WC01002GM38 1 | 25 730 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM Hit 100 х 43 х h58 см, білий гл | 24 983 грн. |
Тумба із умивальником AM.PM HIT 100x58x45см підвісна сіра M93A-FHX01002-WC | 25 730 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM HIT / підвісна / 100см (M93A-FHX01002-WC01002WG38) | 23 099 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38
Ціни на AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Hit 60 M93A-FHX0602-WC0602WG38 | від 14 699 грн. | 8 пропозицій | ||
AM-PM Hit 75 M93A-FHX0752-WC0752WG38 | від 16 499 грн. | 18 пропозицій | ||
AM-PM Hit 100 M93A-FHX01002-WC01002WG38 | від 23 099 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →