Тумба під умивальник Ravak SD Chrome 1200
Фото 8 |
Ravak SD Chrome 1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Chrome 1200
Усі ціни 9 →Шафка під подвійний умивальник SD 1200 Chrome капучино / білий X000000964 | 33 755 грн. |
Шафка під подвійний умивальник SD 1200 Chrome білий/білий X000000536 | 34 357 грн. |
Тумба под раковину RAVAK Chrome SD подвесная, 1200x490 мм h470, белый/белы | 27 486 грн. |
Тумба під умивальник Ravak Chrome 1200 (X000000536) | 35 820 грн. |
Тумба RAVAK Chrome X000000536 білий | 42 140 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →