Литий диск RC Design RC-19 5,5x15/4x100 ET42 DIA60,1
Фото 4 | від 5 495 до 6 624 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації RC Design RC-19 11
Характеристики
RC Design RC-19 5,5x15/4x100 ET42 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-19 5,5x15/4x100 ET42 DIA60,1
Сортувати
RC Design RC19 KS R15 W5.5 PCD4x100 ET42 DIA60.1 | 6 578 грн. |
RC Design RC-19 (5.5J x 15 4x100 ET42 DIA60.1 Black) | 6 309 грн. |
RC Design RC19 SG R15 W5.5 PCD4x100 ET42 DIA60.1 | 6 624 грн. |
Диски RC Design RC-19 5,5x15 4x100 ET42 DIA60,1 (crystal silver) (10010593 | 5 495 грн. |
Диски RC Design RC-19 5,5x15 4x100 ET42 DIA60,1 (gloss black) (1002245520) | 5 660 грн. |
Закрити
Схожі