Литий диск RC Design RC-24 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,2
Відео 3Фото 4 | від 5 867 до 7 250 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації RC Design RC-24 70
Характеристики
RC Design RC-24 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,2
Сортувати
RC Design RC24 Schwarz Klar Matt (SKM) (R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2) | 6 399 грн. |
RC Design RC24 R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Black Matt RC24651641O6SKMV | 6 230 грн. |
RC Design RC24 W6.5 R16 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Titan Metallic | 6 653 грн. |
RC Design RC24 R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Silver | 6 171 грн. |
RC Design RC24 R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Silver RC24651641O6KSV | 5 970 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі