Литий диск RC Design RC-27 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 5 867 до 7 866 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації RC Design RC-27 269
Характеристики
RC Design RC-27 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC-27 R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 crystal silver | 6 784 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1) | 6 399 грн. |
RC Design RC27 W6.5 R16 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Silver | 6 900 грн. |
RC Design RC27 R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Black Matt RC27ECE651646V7SK | 6 295 грн. |
RC Design RC-27 (6.5J x 16 5x112 ET46 DIA57.1 Black) | 6 526 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі