Литий диск RC Design RC-27 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Відео 2Фото 5 | від 6 404 до 8 668 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-27 269
Характеристики
RC Design RC-27 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
RC Design RC-27 R17 W7 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 crystal silver | 7 949 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET50 | 7 899 грн. |
RC Design RC-27 (7J x 17 5x114.3 ET50 DIA67.1) Schwarz Glanz На замовлення | 8 668 грн. |
RC Design RC27 W7.0 R17 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 MattBlack | 7 682 грн. |
RC Design RC27 R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Black Matt RC27ECE701750M3SK | 7 402 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі