Литий диск RC Design RC-30 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1
Відео 2Фото 5 | від 5 702 до 6 946 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації RC Design RC-30 210
Характеристики
RC Design RC-30 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1
Сортувати
RC Design RC-30 R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 crystal silver | 6 683 грн. |
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 Black Gloss RC30ECE651639F2SG | 6 111 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x98 ET39 DIA58.1 SG | 6 394 грн. |
RC Design RC-30 (6.5J x 16 5x98 ET39 DIA58.1 Black) | 6 627 грн. |
RC Design RC-30 R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 Black | 6 784 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x98 ET39 DIA58.1 KS | 6 946 грн. |
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 Black Gloss | 6 308 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x98 ET39 DIA58,1 (crystal silver) (100105984 | 5 702 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x98 ET39 DIA58,1 (gloss black) (1002245341) | 5 784 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі