Литий диск RC Design RC-30 7x16/5x112 ET48 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 5 950 до 8 142 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації RC Design RC-30 210
Характеристики
RC Design RC-30 7x16/5x112 ET48 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7x16/5x112 ET48 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC-30 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 Black | 6 835 грн. |
RC Design RC30 W7.0 R16 PCD5x112 ET48 DIA57.1 KS | 6 854 грн. |
RC Design RC30 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 Black Gloss RC30ECE701648V7SGV | 6 295 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 16 5x112 ET48 DIA57.1 Black) | 6 678 грн. |
RC Design RC-30 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 crystal silver | 6 734 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі