Литий диск Alutec Singa 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1
Фото 23 | від 6 115 до 7 387 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Alutec Singa 44
Характеристики
Alutec Singa 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1
Сортувати
Alutec SINGA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1) | 7 199 грн. |
Alutec Singa R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Black Polished Front SIN65646V | 6 857 грн. |
Alutec Singa polar silver R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 | 7 387 грн. |
Alutec Singa R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Black Polished Front | 7 088 грн. |
Alutec SINGA Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1) | 6 599 грн. |
Alutec Singa R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Silver SIN65646V21-0 | 6 204 грн. |
Alutec Singa R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Silver | 6 413 грн. |
Диски Alutec Singa 6,5x16 5x112 ET46 DIA57,1 (polar silver) (1000947236) | 6 115 грн. |
Диски Alutec Singa 6,5x16 5x112 ET46 DIA57,1 (diamond black front polished | 6 652 грн. |
Закрити
Схожі