Литий диск RC Design RC-30 7x16/5x120 ET34 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 5 950 до 6 837 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації RC Design RC-30 203
Характеристики
RC Design RC-30 7x16/5x120 ET34 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7x16/5x120 ET34 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC30 R16 W7 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Black Gloss RC30ECE701634W5SGV | 6 295 грн. |
RC Design RC30 W7.0 R16 PCD5x120 ET34 DIA72.6 KS | 6 837 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 16 5x120 ET34 DIA72.6 Black) | 6 678 грн. |
RC Design RC30 R16 W7 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Silver RC30ECE701634W5KSV | 6 165 грн. |
RC Design RC30 W7.0 R16 PCD5x120 ET34 DIA72.6 SG | 6 791 грн. |
RC Design RC30 R16 W7 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Silver | 6 373 грн. |
RC Design RC30 R16 W7 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Black Gloss | 6 507 грн. |
Диски RC Design RC-30 7x16 5x120 ET34 DIA72,6 (gloss black) (1002245349) | 6 032 грн. |
Диски RC Design RC-30 7x16 5x120 ET34 DIA72,6 (crystal silver) (1001059332 | 5 950 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі