Душова кабіна REA Fargo Black 100x80
Фото 5 |
REA Fargo Black 100x80 REA-K6950 |
|
Ручки з латуні, профіль з алюмінію. Покриття Easy Clean з одного боку скла.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Fargo Black 100x80
Душова кабіна прямокутна Fargo 80x100 (колір-чорний мат) REA-K6950 REA-K69 | 22 740 грн. |
Душова кабіна кутова Rea Fargo 100х80 чорний матовий (REA-K6950) REA-K6950 | 20 627 грн. |
Душова кабіна REA FARGO BLACK 80X100 REA-K6950 | 25 098 грн. |
Модификації REA Fargo Black
Ціни на REA Fargo Black |
---|---|---|---|---|
REA Fargo Black 90x90 | від 19 148 грн. | 2 пропозиції | ||
REA Fargo Black 100x80 | від 20 627 грн. | 3 пропозиції | ||
REA Fargo Black 120x90 | від 22 106 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →