Змішувач REA Storm REA-B8033
Фото 10 |
REA Storm REA-B8033 |
|
Гальванічне покриття поверхні змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Storm REA-B8033
Усі ціни 10 →Змішувач для душу Rea Storm золото REA-B9984 | 4 771 грн. |
Змішувач для душу одноважільний REA STORM B9984 золотий латунь з душовим н | 4 964 грн. |
Змішувач для ванни REA STORM GOLD золотий настінний REA-B9984 | 4 963 грн. |
Смеситель для ванны REA STORM GOLD золотой настенный rea-00000000514 | 4 964 грн. |
Змішувач для ванни REA STORM GOLD золотий настінний rea-00000000514 | 4 964 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →