Душова кабіна REA Punto 100x80 ліва / права
Фото 12 |
REA Punto 100x80 REA-K1889 |
|
Ручки з АБС-пластику, профіль з алюмінію.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Punto 100x80 ліва / права
Усі ціни 23 →Душова Кабіна REA PUNTO 80x100 Хром REA-K1889 | 10 794 грн. |
Душова кабіна Rea Punto 80x100 black безпечне скло, прозоре (REA-K4806) ke | 11 299 грн. |
Rea Rea Punto 80x100 (REA-K1889) REA-K1889 | 11 299 грн. |
Кабіна для душу прямокутна кутова двохдверна без піддону REA PUNTO BLACK 8 | 11 299 грн. |
Душова кабіна кутова Rea Punto 80x100 хром (REA-K1889) REA-K1889 | 10 794 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації REA Punto
Ціни на REA Punto |
---|---|---|---|---|
REA Punto 80x80 кутова | від 9 576 грн. | 8 пропозицій | ||
REA Punto 90x90 кутова | від 10 286 грн. | 21 пропозиція | ||
REA Punto 100x80 ліва / права | від 10 384 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →