Душова кабіна REA Punto 80x80 кутова
Фото 13 |
REA Punto 80x80 REA-K0863 |
|
Покриття Active-Cover полегшує стікання води зі скла (відштовхує частинки води від поверхні скла) і знижує утворення вапняного нальоту.
Піддон купується окремо. Можливе встановлення як на піддон, так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Punto 80x80 кутова
Усі ціни 8 →Душова кабіна Rea Punto 80x80 black (Профіль - чорний, скло - прозоре) REA | 9 576 грн. |
Душова кабіна REA PUNTO BLACK 80X80 REA-K4800 | 9 962 грн. |
Душова кабіна REA PUNTO 80X80 REA-K0863 | 10 384 грн. |
Душевая кабина Rea Punto 80x80 REA-K0863 | 9 962 грн. |
Душова Кабіна REA Punto Чорний 80x80 REA-K4800 | 12 452 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації REA Punto
Ціни на REA Punto |
---|---|---|---|---|
REA Punto 80x80 кутова | від 9 576 грн. | 8 пропозицій | ||
REA Punto 90x90 кутова | від 10 286 грн. | 21 пропозиція | ||
REA Punto 100x80 ліва / права | від 10 384 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →