Душова кабіна REA Madox U 90x90 кутова
Фото 6 |
REA Madox U 90x90 REA-K4527 |
|
Ручки з АБС-пластику, профіль з алюмінію.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Madox U 90x90 кутова
Усі ціни 8 →Душова кабіна Rea Madox U 90x90 безпечне скло, прозоре (REA-K4527) keramis | 25 168 грн. |
Rea Rea Madox U 90x90 (REA-K4527) REA-K4527 | 25 168 грн. |
Кабіна для душу квадратна кутова без піддону REA MADOX 90x90x190см прозоре | 25 168 грн. |
Душова кабіна Rea Madox U 90x90, безпечне скло, прозоре (REA-K4527) REA-K4 | 25 168 грн. |
Rea душова кабіна Rea Madox U 90x90 безпечне скло, прозоре (REA-K4527) | 25 168 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації REA Madox U
Ціни на REA Madox U |
---|---|---|---|---|
REA Madox U 80x100 ліва / права | від 9 746 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Madox U 90x90 кутова | від 14 000 грн. | 8 пропозицій | ||
REA Madox U 90x120 ліва / права | від 11 592 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →