Душова кабіна Dusel DL198BP+DL196BP Paint 90x90
Фото 3 |
Dusel DL198BP+DL196BP Paint 90x90 90x90100x100 |
|
Алюмінієвий профіль. Дверна ручка з алюмінієвого сплаву.
Піддон купується окремо. Виробник рекомендує піддон Dusel d102.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel DL198BP+DL196BP Paint 90x90
Душова кабіна Dusel Deluxe Series 90x90 (Профіль - чорний матовий, скло - | 22 200 грн. |
Душова кабіна DUSEL DL198BP+DL196BP Black Matt Paint 90x90x190 d-519893 | 21 090 грн. |
Душевая кабина Dusel DL198BP+DL196BP Black Matt Paint 1000x1000x1900 Dusel | 22 230 грн. |
Душевая кабина Dusel DL198BP+DL196BP Black Matt Paint 900x900x1900 Dusel-1 | 21 090 грн. |
Модификації Dusel DL198BP+DL196BP Paint
Ціни на Dusel DL198BP+DL196BP Paint |
---|---|---|---|---|
Dusel DL198BP+DL196BP Paint 90x90 | від 21 090 грн. | 4 пропозиції | ||
Dusel DL198BP+DL196BP Paint 100x100 | від 22 230 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →