Душова кабіна REA Madox U 80x100 ліва / права
Фото 6 | 9 746 грн. Купити! Rea душова кабіна Rea Madox U 80x100 безпечне скло, прозоре (REA-K4512)Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
REA Madox U 80x100 REA-K4512 |
|
Ручки та профіль з алюмінію. Налаштування профілів до 30 мм. Покриття скла: Easy Clean.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації REA Madox U
Ціни на REA Madox U |
---|---|---|---|---|
REA Madox U 80x100 ліва / права | від 9 746 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Madox U 90x90 кутова | від 25 168 грн. | 5 пропозицій | ||
REA Madox U 90x120 ліва / права | від 11 592 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →